Кошик
10 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
 • picture 1

  Сухий корм EARTHBORN HOLISTIC

  EARTHBORN HOLISTIC -  високоякісний збалансований корм з США. Будучи повноцінним раціоном для тварини, ці корми задовольнять потреби будь якого віку Вашого вихованця.   Розроблений ветеринарними лікарями і вченими-дієтологами і тому найкращим чином поєднує в собі корисні властивості обраного продукту, який так подобається тваринам незалежно від  приналежності до тієї чи іншої породи на всіх стадіях їх життя

  Корми лінії EARTHBORN HOLISTIC містять самі високоякісні інгредієнти, які прекрасно перетравлюються і являються дуже легкозасвоюваною їжею, зробленою таким чином, щоб отримати якомога меншу кількість екскрементів правильної щільності, консистенції.

  Собаки еволюціонували як хижаки і, незважаючи на сучасний спосіб життя, їх анатомія не змінилася. Тому раціони EARTHBORN HOLISTIC наближені до балансу і різноманітності м'ясних інгредієнтів, якими б харчувалися собаки живучи в природному середовищі, і в той же час, враховують те, що їх сучасний спосіб життя вимагає менше калорій.

  Раціони з високим вмістом м'яса містять більше протеїну і менше вуглеводів і краще відповідають анатомії м'ясоїдних, властивої всім домашнім собакам.