Кошик
10 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
 • picture 1

  Сухий корм SPORTMIX

  Корми SPORTMiX® - це особливий баланс білків, жирів, вітамінів і мінералів, що забезпечує Вашу собаку необхідними поживними речовинами, що сприяють сильним м'язам і кісткам, блискучій шкірі і шерсті. Різні породи собак, та різні середовища в яких вони знаходяться, мають різні потреби в продуктах харчування протягом усього їхнього життя. Саме тому розробили формулу для різних стадій життєвого циклу. 
  Всі формули SPORTMiX® Корм ​​для домашніх тварин зроблені виключно в Сполучених Штатах.
  Корми SPORTMiX® - це сімейний бізнес на данний момент вже в четвертому поколінні. Протягом багатьох років, Midwestern Pet Foods Inc дізнаються все більше й більше про нові сім'ї і їх улюблених чотирилапих товаришів, завойовують довіру і роблять високоякісні корми для підтримки здоров'я і загального благополуччя домашніх тварин. SPORTMiX® дбає про ваших улюбленців і намагається покращити їх життя. В формулах поєднуються разом між собою кращі інгредієнти, роки знання, новітні технології та багато любові, щоб подати максимально корисні страви для вашого вихованця. Ми дотримуємось тих самих цінностей, яких дотримувався дідусь Nunn з Середнього Заходу ще в 1926 році! SPORTMiX® Pet Foods керується чотирма рівнями розвитку можливих на Середньому Заході, в США. Якість кормів перевіряли, перевіряють і будуть перевіряти кожен раз. Ми пишаємося своїми досягненнями і сподіваємось, що ви теж маєте таку ж впевненість у їжі SPORTMiX®.  
  SPORTMiX® Pet Foods продаються на всій території Сполучених Штатів і в більш ніж 65 країнах по всьому світу і на цьому не зупиняється. Те, чим ви годуєте свою собаку може відіграти велику роль в його здоров'ї і загальному благополуччі. Ось чому так важливо, обирати саме ту їжу, яка добре вплине на вашого вихованця і смаком якого він буде задоволений. SPORTMiX® Pet Foods робить все, і більше, для того щоб покращити самопочуття, здоров'я та настрій вашого улюбленця. Для цього обрані високоякісні інгредієнти, в кожній з наших SPORTMiX® формул, які забезпечують відмінний смак, засвоюваність і 100% повноцінне і збалансоване харчування домашньої тварини.