Кошик
10 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
 • picture 1

  Сухий корм PRO PAC ULTIMATES

  PRO PAC® Ultimates ™ Харчування для собак і кішок

  Секрет популярності сухого корму Pro Pac (Про Пак) для собак і кішок досить простий: в основі харчування використані тільки найсвіжіші інгредієнти, які пройшли спеціальну обробку, що зберігає всі корисні якості продуктів.

  Корми також відрізняються гарною засвоюваністю, оскільки в своєму складі містять додаткові вітаміни і мікроелементи, що сприяють поліпшенню травленню. Повністю збалансований за кількістю жирів, вуглеводів і амінокислот, сухий корм Pro Pac підходить для собак різних вікових груп і порід, причому за рахунок вдалого поєднання компонентів збільшуються поживні властивості продукту.

  УВАГА! Якщо необхідної вам формули PRO PAC немає в цьому розділі

  - гарна новина - шукайте її в розділі ВИГІДНІ ПРОПОЗИЦІЇ.

  У всіх формулах Pro Pac (Про Пак) використовується м'ясо курки або ягняти, рис, кукурудза, курячий жир. Натуральні жирні кислоти Омега-6 і Омега-3 забезпечують  чудовий смак, помітно покращують стан шкіри і шерсті тварин, зміцнюють імунітет, а також сприяють ефективному травленню, що зменшує обсяг їжі, що з'їдається.

  Тварині потрібно менше цього корму, тому, що завдяки оптимальному поєднанню всіх поживних речовин вони легко засвоюються. Дорослій, великій собаці (65-80 кг) потрібно в день всього 400-460г! Собакам з підвищеною активністю (робочим, спортивним) необхідно трохи більше.